Termék mérnök | Product Engineer (Hungarian recruitment)

A multinacionális Fortaco Csoport 70 éves múlttal rendelkező Jászberényi gyárába
TERMÉK MÉRNÖK
munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák
• Gyártmányok gyártástervezése, technológizálása, időzése,
• A gyártási folyamathoz szükséges technológiai dokumentáció, műveleti utasítások elkészítése,
• A gyártáshoz használt anyagok optimális felhasználásának meghatározása, a rendelkezésre álló gépi, emberi és alvállalkozói kapacitások kiválasztása,
• Különböző fejlesztési projectekben való részvétel, segítve a kitűzött gazdasági, termelési, minőségi, munkavédelmi és környezetvédelmi célok elérését,
• Gyártáshoz szükséges eszközök, készülékek koncepciójának kidolgozása, gazdasági megtérülésének számítása,
• Mérnöki változások kezelése.

A munkakör betöltéséhez elengedhetetlen a felsőfokú műszaki végzettség. Az állás betöltéséhez előnyt jelent termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat, CAD programok és ERP rendszerek ismerete, kommunikációképes angol nyelvtudás, MS Office felhasználói szintű ismerete valamint a minőségügyi rendszerek működésének ismerete. Az ideális jelölt a leírtakon túl jól kommunikál, kreatív, precíz és kiváló problémamegoldó képesség jellemzi.

Amit kínálunk

• Saját állományban történő, bejelentett, hosszú távú foglalkoztatás
• Juttatások: vállalati üdülő használata (Siófok)
• Munkába járás támogatása: munkába járás közigazgatási területen kívül 86%, 15 Ft/km

További információ
A pozícióról bővebben az alábbi számon érdeklődhet: Tel: +36 20 338 5166

ADATVÉDELEM
Önéletrajzának továbbításával hozzájárul, hogy a toborzási folyamat lezárásáig jogos érdekéből fakadóan kezeljük azt, majd töröljük.

Application deadline at 11:59pm on Monday January 31st, 2022